Novusa turnīrs Polijā

Publicēts 22.03.2018

Pastāv daudz sporta veidu, kas nav tik plaši pazīstami pasaulē, taču iecienīti ļoti daudziem. Viens no tiem ir arī latviešu nacionālais sporta veids – novuss. Pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības atbalstam un sadarbībai, Invalīdu un viņu draugu apvienības „Impulss” komanda atkal devās uz novusa starptautiskā reitinga turnīru, III Pasaules kausa etapu starp cilvēkiem ar invaliditāti “Poland Cup 2018”, šoreiz uz Poliju, Veličkas pilsētu. Turnīrs notika 2018. gada 18. martā, tajā piedalījās dalībnieki no deviņām valstīm, 11 dalībnieki pārstāvēja Latviju un seši bija arī no Rēzeknes pilsētas un novada. Neskatoties uz nogurdinošo ceļu, ziemīgajiem laika apstākļiem, puteni un 20 centimetru biezo sniega kārtu Veličkā, punktu kopsummā 2. vietu starp sievietēm ieņēma Jelena Golubeva un 3. vietu Rita Ahentāle, bet starp cilvēkiem ratiņkrēslos 2. vietu ieguva Valdis Laganovskis.

Novusam nav vecuma ierobežojuma, un tuvākā nākotnē ceram rīkot tādu starptautisku turnīru arī Rēzeknē!

“Impulss” priekšsēdētājs Valdis Laganovskis

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0