Ozolainē jaunieši tikās “Dia de los Muertos” pasākumā

Publicēts 04.12.2014

2. novembrī Ozolaines pagasta Bekšos notika “Dia de los Muertos” jeb visu mirušo dienas pasākums jauniešiem, kurā piedalījās gan OzO jeb Ozolaines pagasta jaunieši, gan draugi no Ozolmuižas un Dricānu pagastiem.

Šajā ballītē jaunieši iejutās meksikāņu visu mirušo dienas tēlā. Mākslinieks Aleksands Rezvovs parūpējās par to, lai visiem būtu uzzīmētas skaistas skeletu sejiņas. Arī mūzika pasākumā daļēji bija spāņu, gluži kā īstā “Dia de los Muertos” ballītē, ko svin Meksikā.

Pasākuma laikā jauniešiem bija iespēja iepazīsties, sadraudzēties, kā arī nofotografēties īpaši tematiski iekārtotajā “Los MuertOs fOtOstūrītī”, kurā tapa daudzas skaistas fotogrāfijas, ieskatam piedāvājam dažas bildes.

Savukārt 7. novembra vakarā notika Helovīna pasākums OzO JuniOriem jeb jaunākajiem Ozolaines pagasta jauniešiem. Bija sagādāta limonāde un našķi, ar projektoru uz sienas tika rādītas vairākas šausmu animācijas īsfilmas, kas brīžiem patiešām bija šausmīgas un iedvesa bailes, tādēļ dažreiz pat nācās aizvērt acis. Bija sarūpētas arī mazas pārsteiguma balviņas, pie kurām varēja tikt pareizi atbildot uz dažādiem ar Helovīna tradīcijām saistītiem jautājumiem. “OzO bOss” Leila Rasima un OzO jauniete Snežana Pozdņakova parūpējās par to, lai ikviens gribētājs varētu tikt pie šausmīgas, sazīmētas sejiņas, un tad sekoja arī neliela fotosesija. Vakars noslēdzās ar diskotēku sveču un spuldzīšu virteņu gaismā.

 

 

Leila Rasima
Jaunatnes lietu speciāliste Ozolaines pagastā

OzOhelovins (3)OzOhelovins (4)OzOhelovins (6)OzOhelovins (8)OzOhelovinsJUNIORI (2) 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0