Pasākums ‘’Tiem, kam pāri 55 gadiem…’’ Kaunatā

11.02.2019

Kultūra

Sniegs šogad nav skopojies ar savu devumu – mazais kadiķītis mežā ticis pie sniega segas, ik zariņam pa dzīparam, mājas sētas stabiņam balta micīte, bet sniegotās egles, šķiet, līgavas kāzu plīvurā tītas, priedes kā balti baznīcas torņi stāv... Kupenas, kupenas. Bērni ceļ sniegavīrus... Šajā sniegainajā laikā Kaunatas pagasta tautas namā 9. februārī notika ikgadējais, tradicionālais, gaidītais un sirsnīgais pasākums – tiem, kam pāri 55 gadi, kurā tika godināti tie jubilāri, kuri šogad svin apaļas jubilejas.
Tā kā kopš 2018. gada maija visā Eiropas Savienība tiek piemērota vispārējā datu aizsardzības regula, kas nozīmē, ka visu cilvēku personas dati tiek aizsargāti, tad arī jubilāriem šogad bija pašiem sevi jāpiesaka. Liels paldies aktīvajiem Kaunatas pagasta iedzīvotājiem par sapratni un atbalstu. Pieteikušies bija 30 jubilāri vecumā no 55 līdz 90 gadiem. Bija ieradušies arī citi Kaunatas pagasta iedzīvotāji, lai sveiktu jubilārus un izbaudītu jauko pašdarbnieku koncertu.
Jubilārus sveica Kaunatas pagasta pārvaldes vadītājs Sergejs Bašmakovs un Kaunatas draudzes prāvests Haralds Broks. Pasākuma turpinājumā notika koncerts, kura laikā uzstājas Kaunatas vidusskolas mazākie dejotāji un jaunieši, kā arī vidējās paaudzes deju kolektīvs. Paldies vadītājai Allai Silovai. Ar jautrām dziesmām klātesošos priecēja Kaunatas PII Zvaniņš audzēkņi un Kaunatas tautas nama folkloras kopa "Kaunata". Paldies vadītājām Santai Višai – Gaisiņai un Sandrai Višai.
Paldies Dubuļu tautas nama vadītājai Žannai Aniščenko un Kaunatas amatierteātra vadītājai Nellijai Vasiļjevai par jaukiem skečiem iz dzīves. Pēc koncerta pasākuma dalībniekiem bija iespēja arī uzdejot lustīgu danci, par kuru parūpējās Oskars Lustiks un Māris Lovniks, paldies muzikantiem. Patiess prieks par aktīvajiem Kaunatas pagasta iedzīvotājiem, jo pasākums tika apmeklēts diezgan kuplā skaitā.
Turpināsim šo iesākto tradīciju un tiksimies šādā pasākumā arī nākamgad. Liels paldies visiem par dalību, lai stipra veselība, izturība, pacietība, sirds gudrība, lai piepildās skaistākie novēlējumi.
 
Kaunatas tautas nama vadītāja Ligita Jokste - Bogdanova
IMG_0964 IMG_0662 IMG_0690 IMG_0792 IMG_0835 IMG_0848IMG_0679
 

Click to listen highlighted text!