„Pavasara karnevāls” Rogovkā

Publicēts 14.05.2018

Rogovkas jauniešu centrs jau ceturto gadu pēc kārtas rīko orientēšanās sacensības „Pavasara karnevāls”. Pasākums norisinājās Nautrēnu pagasta kultūras namā 5. maijā. Uz orientēšanās sacensībām tika aicināti arī citi Rēzeknes novada jauniešu centri. Šogad uz pasākumu bija ieradušies Bērzgales, Dricānu, Gaigalavas, Vērēmu, Mākoņkalna un Griškānu pagasta jaunieši.

Vakaru iesākām sportiskā garā – ar orientēšanās sacensībām pa Rogovku. Jauniešu komanda sešu cilvēku sastāvā devās skrējienā pa Rogovku, kur katrā čekpointā nokļūstot, bija jāveic dažādi atjautības un sportiski uzdevumi. Visātrākā un precīzākā bija Bērzgales jauniešu komanda, kuri ieguva pirmo vietu, otrā bija Vērēmu komanda, trešā – Mākoņkalna komanda. Godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem un dāvanām, savukārt, pārējās komandas saņēma pateicības rakstus par piedalīšanos un veicināšanas balvas.

Vakars turpinājās ar jautrām dejām, dažādām spēlēm un atrakcijām. Kā jau katru gadu, arī šogad tika kronēti vakara karalis un karaliene, par kuriem kļuva jaunieši no Dricānu pagasta. Lai par tādiem kļūtu, viņiem bija jāizpilda dažādi interesanti un aktīvi uzdevumi.

Visi kopīgi ar prieku, smaidiem un jautrām dejām pavadījām vakaru!

 

 

 

Dina Sjomkāne,
Nautrēnu pagasta jaunatnes lietu speciāliste

12 3 5 6 7

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0