Pavasara kauss volejbolā „Makašāni 2016”

Publicēts 05.05.2016

Skaistā un saulainā pēcpusdienā, 27. aprīlī, Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolā notika pavasara kausa izcīņa volejbolā ”Makašāni 2016” jauktajām komandām. Turnīrā piedalījās piecas komandas no trīs skolām — Jāņa Klīdzēja Sakstagala pamatskolas, Adamovas speciālās internātpamatskolas un divas mājinieku komandas. Visas komandas izspēlēja apļa sistēmu, spēlējot 2 setus līdz 15 punktiem, un noskaidroja labākos. Cīņas bija saspringtas, interesantas un aizraujošas. Dalībnieki guva neatsveramu pieredzi, ko iegūt var tikai spēlējot dažādos turnīros.

Spēles noritēja draudzīgā atmosfērā. Pirmo vietu izcīnīja Adamovas speciālā internātpamatskola( trenere Zaiga Ivanova), otro-Makašānu amatu vidusskolas pirmā komanda, bet trešo – Makašānu otrā komanda (treneris Oskars Krukovskis). Sacensību dalībnieki tika apbalvoti ar kausiem, medaļām un diplomiem. Pēc turnīra komandām tika sarūpēts cienasts un notika diskotēka. Skolēni bija apmierināti ar notikušo pasākumu un atzina, ka sports un dejas ir labākais brīvā laika pavadīšanas veids.

 

Oskars Krukovskis,
sacensību galvenais tiesnesis

IMG_1093 IMG_1065 IMG_1072 IMG_1073 IMG_1075 IMG_1082 IMG_1087

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0