Pavasara noskaņas pār Stoļerovu

Publicēts 21.03.2016

Ar jaunu tradīciju — koncertu “Pavasara noskaņas” — ieskandinājām pavasara iestāšanos Stoļerovā. Turpmāk ik katru pavasari sagaidīsim visi kopā, draudzīgi, lai pirms pavasara darbu uzsākšanas ne tikai dabā, bet arī sevī varam uzņemt prieku, labsajūtu, smaidu, būt kopā ar dziesmu, deju, būt pašiem līdzdalībniekiem pasākumos, kā arī priecāties par viesmākslinieku sniegumu.

“Pavasara noskaņu” fonu atklāja un piepildīja stoļerovieša- skolotāja Vladislava Viļimoviča gleznu izstāde “Mana dzimtā puse”, kur pasteļkrītiņu darbi priecēja ikvienu apmeklētāju un mākslas pasaules atklājēju. Tiešām, sirsnīgs paldies par ieguldīto darbu un sava novada popularizēšanu ar mākslas starpniecību.

Ar izjustu un emocionālu sniegumu skatītājus priecēja Ludzas novada Isnaudas tautas nama kolektīvi —  vidējās paaudzes deju kolektīva “Isnauda”, deju kopa “Pērle” (vad. Jānis Sviklāns), folkloras kopa (vad. Ināra Mikijanska – Jakupāne), saksofonists Jānis Gailis, kā arī mūsu pašu mazie stoļerovieši ar deju grupu “Putni” (vad. Laura Gribuste. izbaudīt skatuves mākslas skaistumu ļāva Rēzeknes Krievu tautas teātra aktrise Olga Meirāne ar savu monoizrādi “TV MAMMA”.

Es ļoti ticu un ceru, ka pavasara noskaņas pēc pasākuma pārņēma ikvienu dalībnieku un to radītais gandarījums mudinās arvien vairāk un vairāk ieklausīties pašam sevī un iejusties citos.

Dzintra Gribuste
Stoļerovas Saietu nama direktore

22222222 Pavasara_noskanas_ieskan_Stole_4 Pavasara_noskanas_ieskan_Stole_7 Pavasara_noskanas_ieskan_Stole_19Pavasara_noskanas_ieskan_Stole_9 Pavasara_noskanas_ieskan_Stole_23 Pavasara_noskanas_ieskan_Stole_26 Pavasara_noskanas_ieskan_Stole_28 Pavasara_noskanas_ieskan_Stole_34 Pavasara_noskanas_ieskan_Stole_43

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0