Paziņojums par pašvaldības zemesgabala iznomāšanas procesa uzsākšanu automazgātuves būvniecībai Maltā

16.05.2016

Uncategorized

Rēzeknes novada pašvaldība ir saņēmusi iesniegumu ar vēlmi nomāt pašvaldības īpašumā esošu zemesgabalu ar apbūves tiesībām Maltā, 1. Maija ielā 83.

Teritorija: Malta, Maltas pagasts
Adrese: 1. maija iela 83 Malta, Maltas pag., Rēzeknes nov.
Zemes vienības kadastra apzīmējums: 78700030988
Zemes nomas mērķis: automazgātuves būvniecība
Nomā pieprasītā platība: 0,2697 ha
Zemesgabala kopējā platība: 0,2697 ha
Teritorijas plānojumā plānotā (atļautā) izmantošana: Publiskās apbūves teritorija (P)

Iedzīvotāji tiek aicināti izteikt motivētu attieksmi, viedokli un priekšlikumus attiecībā uz plānoto zemesgabala daļas nomu vai paredzēto apbūvi līdz 2016. gada 30. maijam, iesniedzot to rakstiski Maltas pagasta pārvaldē vai Rēzeknes novada pašvaldības administrācijā.

Kontaktinformācija: Rēzeknes novada pašvaldības Zemes pārvaldības dienesta Speciāliste zemes nomas jautājumos Anita Bringule, tel. 64607177, e-pasts: anita.bringule@rezeknesnovads.lv