Pēdējie ziemas prieki- sporta spēlēs Čornajā

Publicēts 24.02.2016

Lai gan ziema šogad nav bijusi barga un sniega pilna, tomēr tas netraucēja sestdien, Čornajā, aizvadīt un izbaudīt pēdējos ziemas priekus – sporta spēles. Tiesa, starp dalībniekiem bija sastopami galvenokārt bērni un jaunieši, bet tas ir tikai pozitīvi vērtējams, jo  liecina par to, ka bērniem interesē sports un veselīga, interesanta laika pavadīšana.

Sporta spēlēs tika rīkotas 5 individuālās disciplīnās. Par prieku visiem dalībniekiem sniegs nebija nokusis un tas ļāva īstenot dažas disciplīnas ārā. Vienā no tādām distancēm ar nosaukumu “Ašais slēpotājs” ar distanču slēpēm vajadzēja apbraukt apkārt mērķim un tikt atpakaļ. Šī sacensība notika ar domu noskaidrot ātrāko un par 1.vietas ieguvēju kļuva – Radvils Abajevs. Dalībnieki parādīja savas spējas arī tādās disciplīnās, kā “Acīgais metējs”, “Jautrākais braucējs”, “Labākais metējs” un “Labais hokejists”, kur par uzvarētājiem kļuva Gļebs Boļšakovs, Natālija Melne, Radvils Abajevs un Ērika Kučere. Tāpat arī visiem sporta spēļu dalībniekiem tika dota iespēja sevi pierādīt dažāda veida stafetēs, kur labākā tomēr izrādījās zēnu komandu.

Visiem pirmo trīs vietu ieguvējiem tika pasniegtas balvas un diplomi, taču bez balvām nepalika neviens sporta spēļu dalībnieks, jo visi tika cienāti ar gardām konfektēm.

Prieks par dalībnieku azartu un entuziasmu! Bērni arī atzina, ka ar nepacietību gaida jau vasaras sporta spēles. Paldies visiem, kuri joprojām atbalsta un veicina aktīvu un veselīgu dzīvesveidu Čornajas ciematā!

Teksta un foto autore:
Santa Viša-Gaisiņa

IMG_6228 IMG_6245 IMG_6267 IMG_6273

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0