Rēzeknē notiks apmācības par bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošanu

Publicēts 12.01.2018

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU) īsteno mācību projektu Lauku attīstības programmas (LAP) investīciju pasākumu 2014.–2020. gadam ietvaros, kas turpināsies līdz 2018. gada beigām. Projekta laikā tiks piedāvātas mācības četros mācību blokos – lauksaimniecība, pārtikas produktu (izņemot zivsaimniecības produktus) ražošana, mežsaimniecība un kooperācija. No 14.02.2018 līdz 7.03.2018 Rēzeknē notiks apmācības par bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošanu.

Iepriekšēja pieteikšanās uz mācībām ir OBLIGĀTA! Vietu skaits mācību grupās – ierobežots.

MĀCĪBU ĪSTENOŠANAS GRAFIKS  naps

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0