Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas futbola komandai 3.vieta Latgales jaunatnes telpu futbola čempionātā U-11 vecuma grupā

Publicēts 13.02.2019

Pagājušajās brīvdienās, 9.un 10.februārī Maltā norisinājās 2019.gada Latgales jaunatnes telpu futbola čempionāts U-11 (2008.dz.g) vecuma grupai.

Čempionātā startēja 11 komandas. “A” apakšgrupā startējošā Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas komanda ierindojās 2.vietā, kas ļāva spēlēt finālā par godalgoto 3.vietu ar TFK Rēzekne komandu. Ar rezultātu 1:0 Rēzeknes novada komanda sīvā cīņā guva uzvaru un kopvērtējumā ieguva 3.vietu.

Rezultātu tabula

Komandā spēlēja Adrians Romanovs, Iļja Smirnovs, Daniels Antiņš, Stanislavs Čerņavka, Raitis Strods, Jevgeņijs Tretjakovs, Arturs Kolosovs, Nauris Bleiders, Vladislavs Ionins. Treneris Sergejs Kondrats

Par labāko spēlētāju komandā tika izvirzīts Stanislavs Čerņavka.

BJSS sporta speciālists
Arnita Poiša

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0