Rēzeknes novada Būvvaldi turpmāk vadīs Inga Aleksandroviča, savukārt par būvinspektoru strādās Jānis Rapša

14.02.2014

Jauniešiem

Jāatzīmē, ka konkurss uz Būvvaldes vadītāja amatu Rēzeknes novada pašvaldībā tika izsludināts, jo līdzšinējā vadītāja Liene Līce turpmāk vairāk plānojusi pievērsties darbībai privātajā sektorā. Tā kā likumdošanā noteikts, ka katrā pašvaldībā jābūt arhitektam, L.Līce piekritusi uz nepilnu slodzi turpināt pildīt arhitekta pienākumus.

Arī konkursam uz būvinspektora amatu bija pieteikušies pieci pretendenti. Pirmdien, 10.februārī, vērtēšanas komisija par piemērotāko kandidātu atzina Jāni Rapšu. Viņam ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes Diploms par augstāko profesionālo izglītību būvniecības specialitātē, kā arī vairāki papildus izglītību apliecinoši dokumenti, tostarp, Latvijas Būvinženieru savienības sertifikāti par J.Rapšas kompetenci ēku konstrukciju projektēšanā, ēku tehniskajā apsekošanā, būvuzraudzībā un citās jomās. Darbu J.Rapša uzsāks līdzko būs izbeigtas darba attiecības ar šī brīža darba devēju – Viļānu novada pašvaldību. Šī gada sākumā Rēzeknes novada pašvaldībā tika izsludināti konkursi uz divām vakancēm – Būvvaldes vadītāja un būvinspektora amatu. Konkursam uz Būvvaldes vadītāja amatu pieteicās pieci pretendenti, no kuriem trīs tika izvirzīti uz konkursa otro kārtu – interviju. Izvērtējot kandidātu pieredzi, izglītību un Būvvaldes attīstības vīziju, par labāko tika atzīta Inga Aleksandroviča. Viņai ir augstākā izglītība būvniecības jomā, kā arī vairāku gadu darba pieredze kā būvinženierei. Līdz šim I.Aleksandroviča strādāja Rēzeknes pilsētas Būvvaldē, kā arī ir valdes locekle un būvinženiere SIA „Projektēšanas birojs „Arka””.