Rēzeknes novada deju kolektīvi piedalīsies XXVI Deju svētkos Rīgā

Publicēts 05.03.2018
Vērēmu pagasta deju ansamblis

Sestdien, 3.martā, Rēzeknes Kultūras namā notika Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes un Viļānu novada deju kolektīvu skate XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XXVI Deju svētku ietvaros. Dejotājus vērtēja Latvijas Nacionālā Kultūras centra izveidota žūrijas komisija. No Rēzeknes novada skatē piedalījās 15 deju kolektīvi. Pēc rezultātu apkopošanas, žūrija atzina, ka visi Rēzeknes novada deju kolektīvi ir tiesīgi piedalīties lielajos svētkos. Uz XXVI Vispārējiem latviešu dziesmu un XXVI Deju svētkiem Rīgā, kas notiks no 30. jūnija līdz 8. jūlijam, dosies 300 Rēzeknes novada dejotāji.

Ināra Pleikšne
Rēzeknes novada pašvaldības kultūras nodaļas vadītāja

Deju skates rezultāti

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0