Rēzeknes novada iedzīvotājus aicina piedalīties orientiešanās seriālā

Publicēts 09.04.2019

Orientēšanās klubs “Stiga” sadarbībā ar Latvijas orientēšanās federāciju aicina Rēzeknes novada iedzīvotājus piedalīties orientēšanās seriāla sacensībās. Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu, lietderīgi un aktīvi pavadītu brīvo laiku, sākot no 17.aprīļa katru trešdienu Rēzeknes apkārtnē notiks orientēšanās sacensību seriāls “Ezerzeme – 2019”. Pirmā kārta notiks Rēzeknes pilsētas centrā, pie Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra “Zeimuļs”.

Startēt var jebkurā laikā no plkst.16:00 līdz 18:00. Distanci dalībnieks izvēlas atbilstoši vecumam un sagatavotībai.

2019. gada sacensības norisināsies 11 posmos. Sacensību programma un katras kārtas rezultāti tiks publicēti mājas lapā: http://okstiga.com/rezekne. Papildus informāciju var atrast Facebook lapa: OS EZERZEME

ezerzeme19

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0