Aktuālais video: Rēzeknes novadā izveido aprūpes mājās mobilo brigādi

Publicēts 24.09.2019

Rēzeknes novada iedzīvotāji, kam ir vajadzīga sociālā aprūpe, varēs izmantot sociālo aprūpētāju mobilās brigādes pakalpojumus. Izmantojot specializēto transportlīdzekli – speciāli aprīkotu mikroautobusu Volkswagen Crafter, sociālie darbinieki un aprūpētāji dosies pie veciem, vientuļiem un slimiem attālos laukos dzīvojošajiem cilvēkiem un sniegs nepieciešamos pakalpojumus.

Transportlīdzekļa iegāde un sociālo darbinieku apmācības notika Interreg V-A Latvijas- Lietuvas programmas 2014.-2020. gadam projekta “Senioru sociālā iekļaušana” (Nr. LLI- 341) jeb Aging in Comfort (tulk.- vecumdienas komfortā) ietvaros, kurā kopš 2018. gada maija Rēzeknes novada pašvaldība piedalās kopā ar Biedrību Eiroreģions “Ezeru zeme”, Rēzeknes pilsētas domi, Daugavpils un Ilūkstes novada pašvaldībām, kā arī Utenas un Molētu rajona pašvaldībām no Lietuvas.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0