Rēzeknes novada Jaunatnes diena 2019

Publicēts 11.06.2019

Skolēnu brīvlaiks ir sācies, un mēs zinām, ko tu darīsi 19. jūnijā!

Kopā ar draugiem tu dosies uz Griškānu pagasta Sprūževu. Kopīgi ar citu pagastu jauniešiem sportiskā un radošā gaisotnē pavadīsi nu jau devīto Rēzeknes novada Jaunatnes dienu – draudzību stiprinošās, un jautrās sporta spēlēs! Svētku sākums – plkst. 12.00.

Laukumā pie kultūras nama sporta spēļu laikā varēsi pārbaudīt savu veiklību un atjautību tādās aktivitātēs kā: “Aklais soda sitiens”, “Kāpiens Himalajos”, “Ražas novākšana”, “Griškānu vadātājs”, “Robins Huds”, “Saules dūriens”, “Burbuļfutbols” u.c.

Sporta spēlēs varēsi arī pārbaudīt savus spēkus individuālajās disciplīnās, radoši darboties darbnīcās un iemūžināt mirkli skaistās bildēs.

Ja jutīsies izsalcis, neuztraucies, jo visas dienas laikā būs pieejamas siltas pankūkas un zupa, bet pēc tam, desertā, būs kvasa dzeršanas un pīrādziņu ēšanas sacensības.

Lai Jaunatnes diena paliktu atmiņā uz ilgu laiku, varēsi “bliezt” selfiju mākslinieces Viktorijas Grappas dizainētajā foto stūrītī.

Piesaki savu komandu sešu cilvēku sastāvā (3 jaunieši + 3 jaunietes) līdz 17. jūnijam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: liga.bistrova@rezeknesnovads.lv, aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv

Sīkāka informācija pa tālr.: 29121139(Līga), 22013477(Aivars)

Šī diena tev noteikti paliks atmiņā, tiekamies Sprūževā!

Rēzeknes novada jaunatnes dienu atbalsta: Kaunatas pagastu apvienības Griškānu pagasta pārvalde, Sarkanais krusts, tirdzniecības centrs “Sjuzanna”.

Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Līga Bistrova

liga.bistrova@rezeknesnovads.lv tel.29121139

Nolikums

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0