Gaida Rēzeknes novada jaunatnes diena 2020

16.07.2020

Jauniešiem

Vasaras karstākā un jautrākā diena tiks pavadīta Rēzeknes novada Kaunatas pagastā. 24. jūlijā tiekamies Kaunatā, lai kopīgi ar citu pagastu jauniešiem sportiskā un radošā gaisotnē pavadīsi desmito Rēzeknes novada Jaunatnes dienu – draudzību stiprinošās un jautrās sporta spēlēs! Svētku sākums – plkst. 14.00.
Jaunieši varēs pārbaudīt savu veiklību un atjautību tādās komandu aktivitātēs kā: loku šaušana, virvju vilkšana, slapjais metiens, lazertags un everests. Individuālajos pārbaudījumos būs iespēja pārbaudīt savu precizitāti tādos sacensību veidos kā šautriņu mešana, loka šaušana, slackline un saušanā ar pneimatisko šauteni.
Lai Jaunatnes diena paliktu atmiņā uz ilgu laiku, varēsi “bliezt” selfiju un atpūsties “chill” zonā. Pasākuma laikā par lielisku muzikālo noskaņojumu rūpēsies DJ Deila.
Piesaki savu komandu sešu cilvēku sastāvā (3 jaunieši + 3 jaunietes) līdz 21. jūlijam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv
Sīkāka informācija pa tālr.: 29121139(Līga), 22013477(Aivars)
Šī diena tev noteikti paliks atmiņā, tiekamies Kaunatā!
Rēzeknes novada jaunatnes dienu atbalsta: Kaunatas pagasta pārvalde, tirdzniecības centrs “Sjuzanna”.
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Līga Bistrova
liga.bistrova@rezeknesnovads.lv tel.29121139