Rēzeknes novada jaunatnes diena – “Kroņu spēles”

Publicēts 29.07.2020

Kaunatas vidusskolas stadionā 24. jūlijā pulcējās Rēzeknes novada jaunieši, lai kopīgi sportiskā un radošā gaisotnē pavadītu nu jau desmito Rēzeknes novada Jaunatnes dienu – draudzību stiprinošās, radošās un jautrās “Kroņu spēles”.

Komandu spēlēs tika pieteiktas 20 komandas, katrā komandā seši jaunieši, kuriem bija iespēja pārbaudīt savus spēkus tādās disciplīnās kā “Lasertags”, “Everests”, “Loku šaušana”, “Slackline”, “Ātrais brauciens”, “Slapjais metiens”.

Sacensību kopvērtējumā radošākās un sportiskākās Rēzeknes novada jauniešu dienas un “Kroņu spēles” spēļu uzvarētāju titulu izcīnīja komanda no Feimaņu pagasta “Feimaņi”, aiz sevis atstājot Dricānu un Mākoņkalna pagastu komandas.

Sportojot dažādās disciplīnās, pasākuma dalībnieki un komandu līdzjutēji varēja pārbaudīt savu precizitāti arī tādās individuālajās disciplīnās, kā šautriņu mešana, šāviens ar pneimatisko šauteni, slackline un loku šaušana.

Lai padarītu šo dienu spilgtāku un atmiņā paliekošu, katram pasākuma dalībniekam bija iespēja atpūsties “chill zonā”, kur jaunieši varēja uzspēlēt āra spēles un atpūsties mīkstos pufos, apmeklēt Puordares sietspiedes darbnīcu, kurā novada jaunieši apdrukāja stilīgus maisiņus un t-kreklus ar uzrakstu – Rēzeknes novada jaunatne! Bet ar to radošās izpausmes nebeidzās, pateicoties Kristīnes Rimšas un Elīnas Puncules pacietībai, katram novada jaunietim bija iespēja tikt pie interesanta hennas zīmējuma, kā arī Rēzeknes Sarkanā krusta jaunatnes nodaļas komanda bija sagatavojusi krustvārdu mīklu, kuru aizpildot jauniešiem bija iespēja tikt pie balvām un visas dienas garumā par uzlādējošu mūziku rūpējās DJ DEILA.

Jaunatnes dienas noslēgumā tradicionāli notika kvasa dzeršanas sacensības, kur tika noskaidroti “Kvasisti”.

Liels paldies Kaunatas pagasta pārvaldei, jauniešu centra vadītajai Tamārai Kablanovai, brīvprātīgajiem un Rēzeknes novada jaunatnes lietu speciālistiem, kuri iesaistījās pasākuma organizēšanā un īstenošanā!

Atsevišķs liels paldies sporta spēļu tiesnešu un palīgu komandai, bez kuriem grūti būtu iedomājamas jaunatnes dienas aktivitātes un sporta spēles!

Lielumliels paldies Rēzeknes novada jaunatnes dienu atbalstītājiem: kebabnīcai “Ausmeņa Kebabs”, Puordare, tirdzniecības centram “Sjuzanna”, biedrībai “Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs”, un Rēzeknes Sarkanā krusta jaunatnes nodaļai.

Tiekamies Rēzeknes novada Jaunatnes dienā 2021!

Līga Bistrova, Aivars Mežatučs,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālisti

jaun_diena12 jaun_diena11 jaun_diena10 jaun_diena9 jaun_diena8 jaun_diena7 jaun_diena5 jaun_diena4 jaun_diena3 jaun_diena2 jaun_diena1

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0