Rēzeknes novada Jaunatnes diena Ozolainē

Publicēts 29.06.2015

19. jūnijā Ozolaines pagasta Bekšos jau piekto gadu pēc kārtas notika Rēzeknes novada Jaunatnes diena. Viens no tās pasākumiem bija “OzOlimpiskās spēles”, kurās piedalījās 12 Rēzeknes novada pagastu komandas, savstarpēji sacenšoties dažāda veida netradicionālās komandu un individuālajās disciplīnās, tādās kā blekbols, trīskājbols, pleznings, tāldžampings un bumbaļuka. Par OzOlimpisko spēļu uzvarētājiem kopvērtējumā kļuva Feimaņu jauniešu komanda (otro gadu pēc kārtas), aiz sevis atstājot Silmalas jauniešu un Maltas jauniešu komandas. Par OzOlimpisko spēļu absolūtajiem uzvarētājiem individuālajās disciplīnās un titula „Ozolimpietis 2015” un „OzOlimpiete 2015” kļuva Edgars Laizāns un Olita Kuksa.

Paralēli sporta spēlēm, jauniešiem bija iespēja darboties arī radošajās darbnīcās, kur katrs jaunietis varēja sev izveidot jaunatnes dienas brilles vai citu simboliku OzOlimpisko spēļu fotostūra bildēm.

Pēc sporta spēlēm tradicionāli notika bulciņu ēšanas un kvasa dzeršanas sacensības, kurās tika noskaidroti „Ozolimpiskie cepumisti” un „Ozolimpiskie kvasisti” gan zēnu, gan meiteņu konkurencē, kur labākie cepumu ēdāji bija Jānis Utāns un Darja Tihomirova, savukārt, kvasa dzērāji Antons Šķirmants un Līga Bistrova.

Vakara programmā ar dziesmām klātesošos izklaidēja jaunie mākslinieki: „Trio EKS”, You shall not pass”, „Vieta jūsu reklāmai” un „Šudin 5cūs”, pēc tam muzikālā stafete tika nodota DJ Juris Vucāns.

Jānis Šaudiņš
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

IMG_0444 IMG_0015 IMG_0162 IMG_0269 IMG_0278 IMG_0398

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0