Rēzeknes novada jauniešu un deputātu neformālā diskusija “Kafija ar politiķiem”

Publicēts 12.02.2016

18. februārī Lūznavas muižā, neformālā gaisotnē pie kafijas, tējas un uzkodām tiks organizēta neformālā diskusija “Kafija ar politiķiem”, kurā piedalīsies Rēzeknes novada jaunieši, jaunatnes darbinieki un Rēzeknes novada domes deputāti.

Diskusijas mērķis būs veicināt Rēzeknes novada jauniešu un Rēzeknes novada domes deputātu, pašvaldības darbinieku savstarpējo sadarbību un ideju apmaiņu.

Neformālā gaisotnē tiks pārrunātas un apspriestas aktuālākās jauniešu problēmas Rēzeknes novadā, kā arī tiks spriests par to, kā veicināt Rēzeknes novada jauniešu līdzdalību pašvaldības sabiedriskajos procesos un jaunatnes politikas stratēģijas izveidē.

Diskusijas norisi vadīs Lūznavas muižas pārvaldniece Iveta Balčūne.

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības
Jaunatnes lietu speciālists
Mob.: +371 259 22018

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0