Rēzeknes novada jauniešu vokālā studija “Skonai” – labākais vokālais ansamblis valstī!

Publicēts 03.07.2018

Pirmdienas, 2. jūlija vakarā kļuva zināmi vokālo ansambļu skates uzvarētāji. Pirmo vietu un ansambļa “Latvian Voices” speciālbalvu izcīnīja Rēzeknes novada jauniešu vokālā studija “Skonai” (vadītāji Guntra Kuzmina-Jukna un Edgars Jukna).

Kā informēja Rēzeknes novada pašvaldības Kultūras nodaļas vadītāja Ināra Pleikšne, konkursu vērtēja starptautiska žūrija, kuras sastāvā Martnes Jansons (Mårten Jansson, Zviedrija), Tomas Vols (Toomas Vol, Igaunija), gan Latvijas Mūzikas Akadēmijas rektors Guntars Prānis, komponisti Selga Mence un Andris Sējāns u.c. “Skonai” izpildīja četras dziesmas G. Kuzminas -Juknas aranžējumā, viņi izcēlās gan ar vokālo sniegumu, gan ar perfekti nostrādātu priekšnesumu, kustībām, atraktivitāti, patiesumu.

Apsveicam mūsu lieliskos “Skonai” jauniešus un vēlam veiksmi arī turpmāk!

XXVI vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki turpinās. 3. jūlijā sākas kopmēģinājumi deju lielkoncertam “Māras zeme”, kur piedalās arī Rēzeknes novada dejotāji, savukārt jauktais koris “Ezerzeme” gatavojas latviešu vokālsimfoniskās mūzikas koncertam 5. jūlijā Arēnā “Rīga”.

Anna Rancāne

Foto – pirms Dziesmu svētku gājiena Vecrīgā. “Skonai” kopā ar Rēzeknes novada domes priekšsēdētāju Monvīdu Švarcu un Rēzeknes novada pašvaldības izpilddirektoru Jāni Trošku

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0