Rēzeknes novada komanda „Mōseņis” — Ziemeļvidzemes sieviešu basketbola līgas čempiones

Publicēts 15.05.2014
Basketbola komanda Mōsenis

Pagājušā gada oktobrī sākās Ziemeļvidzemes sieviešu basketbola līga, kurā jau otro gadu piedalās arī Rēzeknes novada sieviešu basketbola komanda „Mōseņis”. Sacensības notika sabraukumu veidā, kuros savā starpā sacentās šādas komandas: BK Alūksne, BK Salacgrīva, Cēsis, Cēsis juniores, Limbaži, Smiltene/Jaunpiebalga, AAV/Smiltene un Rēzeknes novada komanda „Mōseņis”. Iepriekšējā sezonā, 12 komandu konkurencē, Rēzeknes novada komanda izcīnīja 4. vietu, savukārt, 11. maijā notikušajā finālā Cēsīs, šo sezonu pabeidza kā čempiones.

Finālā tikās pagājušās sezonas čempiones BK Salacgrīva un Rēzeknes novada komanda „Mōseņis”. Fināls izvērtās visai spraigs, jo neviena no komandām nevēlējās piekāpties. Visu spēles laiku vadībā bija „Mōseņis”, dažu brīdi Salacgrīvas komanda pietuvojās tik tuvu, ka pēc divām nospēlētām ceturtdaļām rezultāts bija neizšķirts. Tomēr Rēzeknes novada basketbolistes atrada sevī spēkus un palielināja rezultāta starpību, bet vienalga līdz pat spēles beigu signālam nebija skaidrs tās iznākums.

Mōsenis spēlē ar Salacgrīvu Basketbola komanda Mōsenis

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0