Rēzeknes novada Nautrēnu pagastā nosvin sporta halles – kultūras nama piecpadsmit gadu jubileju

10.07.2015

Kultūra

Nautrēnu pagasta Rogovkā 4. jūlijā notika vērienīgs pasākums par godu Nautrēnu sporta halles – kultūras nama piecpadsmit gadu jubilejai.
Visas dienas garumā notika dažādas aktivitātes visu vecumu apmeklētājiem. Pasākums tika atklāts ar sacensībām “Nautrānu styprinīks”, kas notika Nautrēnu vidusskolas sporta laukumā. Par stiprinieka titulu, izpildot dažādas disciplīnas, piemēram, automašīnas vilkšana, dzirnakmens nešana un traktora riepas velšana, cīnījās astoņi drosmīgi Nautrēnu pagasta vīri. Sīvā konkurencē uzvarēja rogovkietis Valdis Bilinskis. Balvas dalībniekiem bija sarūpējuši pasākuma lieldraugi SIA “V un V”, Jānis Ļubka, SIA “Rogovkas ceptuve”, Valērijs Belinskis, Atis Vigulis, Pēteris Gailums, sporta klubs “Magnen” un Nautrēnu pagasta pārvalde.
Sporta disciplīnu starplaikos norisinājās aktivitātes bērniem. Paldies Lindai un Valdim Bilinskiem par atbalstu un sarūpētajām balvām.
Pēc sporta sacensībām jubilejas pasākumi turpinājās pie sporta halles – kultūras nama, kur notika sporta spēles bērniem un turpinājumā – neformālo apmācību “Sapņi piepildās Rogovkā 2015” atskaites koncerts. Paldies draugiem Lienei un Mārtiņam Druļiem un Lindai un Valdim Bilinskiem par sarūpētajām balvām bērniem un biedrībai “Jaunieši Rogovkai” un personīgi Sintijai Ludboržai un Martai Zvejsalniecei par sadarbību un neformālo apmācību atskaites koncerta organizēšanu kultūras nama jubilejas pasākuma ietvaros.
Tumsai iestājoties, svinēšana turpinājās sporta halles – kultūras nama telpās, kur balli spēlēja grupa “Trīs vīri laivā” no Andrupenes. Pusnaktī savus spēkus pārbaudīt tika aicināti gan vīrieši, gan sievietes, piedaloties armwrestlinga (roku laušanās) sacensībās, kurās uzvaru guva Andris Salenieks un Evita Šķestere.
Paldies lieldraugiem, sadarbības partneriem un visiem pārējiem, kas ņēma dalību Nautrēnu sporta halles – kultūras nama jubilejas pasākuma organizēšanā. Uz tikšanos citos Nautrēnu pagasta kultūras pasākumos!

Inga Brokāne,
Nautrēnu pagasta kultūras pasākumu organizatore
IMG_6144 IMG_5899 IMG_5977IMG_5729