Vakance: Tiskādu vidusskolas direktors

Publicēts 04.08.2014

Rēzeknes novada pašvaldība līdz 22.augustam plkst. 14:00 gaida pieteikumus vakantajam Tiskādu vidusskolas direktora amatam. Pretendentiem jāiesniedz motivācijas vēstule, aizpildīta pieteikuma anketa, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas (oriģināli jāpaņem līdzi uz interviju), tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas un Rēzeknes novada pašvaldības Tiskādu vidusskolas attīstības koncepcija (līdz 3 A4 lapām datorrakstā).

Aploksni ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Tiskādu vidusskolas direktora amatu” līdz 22.augustam plkst. 14:00 aicinām iesniegt personīgi pašvaldības administrācijas sekretārei 17.kabinetā, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē vai sūtīt uz e-pasta adresi info@rezeknesnovads.lv.

Prasības pretendentiem:

 • augstākā pedagoģiskā izglītība,
 • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī,
 • pieredze pedagoģiskajā vai izglītības vadības jomā, vai līdzīga rakstura koordinējošā, konsultatīvajā vai izglītojošā darbā,
 • labas komunikācijas un sadarbības prasmes,
 • psiholoģiskā noturība stresa situācijās,
 • zināšanas vadības darba organizēšanas metodoloģijā,
 • zināšanas izglītības satura un attīstības jautājumos,
 • svešvalodu zināšanas,
 • pieredze projektu darbā,
 • IT lietošanas prasmes,
 • vēlama autovadītāja apliecība.

Jāatzīmē, ka konkurss tiek organizēts trijās kārtās – konkursa pirmajā kārtā komisija izvērtēs pretendentu pieteikumus un iesniegtos dokumentus. Pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbildīs konkursa nolikuma prasībām, tiks aicināti uz konkursa otro kārtu – praktiskajiem uzdevumiem, savukārt trešajā kārtā paredzēta darba intervija.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0