Rēzeknes novada pašvaldības darbinieki, sasparojieties — aicina vasaras sporta spēles “Rika muižā gadatirgus”!

Publicēts 18.07.2017

Lai turpinātu sportisku, aizraujošu un draudzīgu sacensību tradīciju, arī šogad Rēzeknes novada pašvaldības darbinieki tiksies ikgadējās vasaras sporta spēlēs “Rika muižā gadatirgus”.  Sacensības notiks 21. jūlijā Rikavā, Rikavas pamatskolas sporta laukumā un tā apkārtnē. Komandu reģistrācija sāksies no plkst. 13.00-13.30. Sacensību atklāšana plkst. 14.00.

Gatavojoties sacensībām, dalībniekiem jāsastāda komanda no 6 dalībniekiem (3 sievietes + 3 vīrieši vai 2 vīrieši + 4 sievietes); sacensību atklāšanai jāsagatavo savas komandas prezentāciju (5-7 min), kurā, kā jau tirgotājiem, kas sabraukuši no malu malām un, iespējams, arī no svešām zemēm, jāprot slavēt sevi un savu preci. Vakara noslēgumam noderēs līdzpaņemtais groziņš. Pasākuma rīkotāji aicina būt gataviem uz visu, kas notiek tirgus placī – veikli skriet, apsteigt citus, būt acīgiem, šūpoties, spēkoties, iestiprināties, meklēt un atrast, piemiegt ar aci, griezties pa deju placi. Sīkāku informāciju lasiet sacensību Nolikumā.

Komandas sacentīsies dažādās, tirgus noskaņai atbilstošās disciplīnās. Piemēram, “Karuseļs” , “Leigučis”, “Čiusku dreseitōji” , “Syvāns maisā”, “Blise pa valnim” , “Tierga sumka”, “Velīs iz sātu” , “Ūlōknis” , stafetē “Tici draugam kai pats sev”. Pagastu vadītāji sacentīsies īpaši viņiem paredzētā disciplīnā “Zalta atsliedzeņa”. Visus drosminiekus gaida īpaša tirgus atrakcija – “Umurkumurs”.

Katrā disciplīnā un kopvērtējumā tiks apbalvoti pirmo triju vietu ieguvēji. Savukārt, Rikavas pagasta pārvalde pasniegs speciālbalvu par atraktīvāko komandas prezentāciju.

Kamēr tiesneši apkopos sacensību rezultātus, visi dalībnieki aicināti nobaudīt sātīgu maltīti, pēc kuras sekos dalībnieku apbalvošana un Zaļumballe (lietus gadījumā – balle kultūras namā).

Sacensību organizatori: Rikavas pagasta pārvalde sadarbībā ar Rēzeknes novada domi, Rikavas KN, biedrība “Rika”.

Sacensību organizatori pateicas par aktivitāti tiem, kuri jau ir pieteikušies. Bet tie, kuri nepaspēja, vēl var sasparoties un pieteikties līdz ceturtdienas, 20. jūlija plkst.13.00 pie Rikavas KN vadītājas Ineses Vērdiņas, zvanot pa t. 29389800 vai rakstot uz e-pastu: inese.rikava@inbox.lv. vai pie Rēzeknes novada sporta organizatora Igora Derjagina pa t. 26531922, igors.derjagins@saskarsme.lv.

Aija Dundure

Foto: no iepriekšējā gada sporta spēlēm Griškānu pagastā
http://rezeknesnovads.lv/fotogalerija/gallery/sports/novada-sporta-speles-spruzeva/

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0