Rēzeknes novada pašvaldības deputātu un darbinieku sporta spēlēs triumfē mājinieki – stoļerovieši

03.08.2015

Sports

31. jūlijā Stoļerovas pagasta centrā sabrauca sportiskākie Rēzeknes novada pašvaldības darbinieki un deputāti, lai aizraujošās stafetēs un sportiskās disciplīnās noskaidrotu šī gada veiklākos un stiprākos pagastus.

Lai spēles padarītu vēl krāšņākas, ik gadu dalībniekiem ir jāierodas, ģērbjoties atbilstoši kādai tēmai. Šogad tā bija „Es – Latgales pirāts”, un arī komandu prezentācijas sacensību atklāšanā bija atbilstošas – „Ja jau pirāts, tad Stoļerovā jāiebrauc!”.

Kā atzina sacensību dalībnieki, šogad sporta spēlēs vairāk tika pārbaudīta nevis dalībnieku atjautība un izdoma, bet gan spēks un sportiskā sagatavotība, piemēram, komandai kopā bija jāvelk automašīna, uz laiku jāskrien aptuveni kilometru gara distance un jāveic citi izturības pārbaudījumi. Kā ierasts, sacensību organizatori īpaši bija padomājuši par asprātīgiem disciplīnu nosaukumiem – uzdevums, kurā dalībniekiem ar spaini, cauru kā siets, bija jāpiepilda ūdens kanna, tika nosaukts par „Sausū vosoru”, savukārt olu mešanai tālumā bija nosaukums „Ūļņīks”.

Uzvaru sacensību kopvērtējumā izcīnīja Stoļerovas pagasts, aiz sevis atstājot Stužānu pagastu un Bērzgales pagastu. Taču, lai uzvaras garšu sajustu ikviens spēļu dalībnieks, ar medaļām tika apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji visās 12 disciplīnās.

Jau vairākus gadus par nākamo sacensību organizēšanu „cīnās” tie pagasti, kuri sporta spēlēs nav piedalījušies. Šoreiz kā nākamā sporta spēļu mājvieta tika izlozēts Griškānu pagasts, kas sporta spēļu dalībniekiem varēs sagatavot jaunus un vēl nebijušus veiklības un cīņas spara pārbaudījumus.