Rēzeknes novada pašvaldības deputātu un darbinieku ziemas olimpiāde “Kaunata 2017”

06.03.2017

Sports

Ar jestru devīzi ”Vairāk sporta, vairāk smieklu, vairāk uzvaru būs vieglu!” 3. martā Kaunatas pagastā notika Rēzeknes novada pašvaldības deputātu un darbinieku ziemas olimpiāde “Kaunata 2017”. Šī pasākuma mērķis ir veicināt veselīga dzīvesveida un sportisko aktivitāšu popularizēšanu, stiprināt sporta un aktīvās atpūtas tradīcijas, kā arī stiprināt sadarbību sportā un kultūrā.
Sacensībās piedalījās 11 komandas no Griškāniem, Mākoņkalna, Sakstagala, Ilzeskalna, Bērzgales, Audriņiem, Rēzeknes novada pašvaldības, Čornajas, Stružāniem, Vērēmiem, Stoļerovas un Silmalas.
Pasākumā laba vēlējumus izteica Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniece Elvīra Pizāne, kas visiem dalībniekiem novēlēja veiksmi, izturību un cīņassparu sacensībās. Sacensību atklāšanas ceremonijā notika katras komandas mājasdarba prezentācija, kurā katrai komandai vajadzēja demonstrēt daiļslidotāju pāra oriģinālākos un atraktīvākos kostīmus.
Komandas sacentās šādos sporta veidos – kamaniņas, komandas slēpojums, bobslejs, ziemas dzērvenes, kērlings, jautrās ragaviņas, biatlons, hokejs un virves vilkšana.
Sacensību uzvarētāji - Bērzgale (I vieta) , Vērēmi (II vieta) un Mākoņkalns (III vieta) tika apbalvoti ar balvām.
Sacensības organizēja Kaunatas pagasta pārvalde sadarbībā ar Rēzeknes novada domi.
“Sniega nav un ziema garām,
Nesakiet, ka zemi aram,

Rāznas ledus braši turas
Sportisti lai uzvelk buras;
Slapjais ledus ir kā medus,
Sargā bikses, nekrīt sēdus!” 
Lai sacensību gars mūs visus neatstāj! Visiem možu garu un sportisku dzīvesveidu!
Fotogalerija
Gunta Paulāne,
Kaunatas tautas nama vadītāja

Noklikšķini, lai noklausītos iezīmēto tekstu!