Rēzeknes novada pašvaldības pagastu pārvalžu vadītāji papildina zināšanas

Publicēts 21.05.2014

Rēzeknes novada pašvaldības pagastu pārvalžu vadītāji šopavasar papildina savas zināšanas, apgūstot profesionālās pilnveides izglītības programmu „Pašvaldības darba vadība un administrēšana”, ko sagatavojis Latvijas Pašvaldību mācību centrs. Pieredzējuši lektori pagastu pārvaldniekiem jau vadījuši nodarbības par zemes izmantošanu un zemes pārvaldību pašvaldībā, par publiskajiem iepirkumiem un elektronisko iepirkumu sistēmu, kā arī par korupcijas novēršanas pasākumiem pašvaldībā. Savukārt tuvāko nedēļu laikā pagastu pārvaldniekiem būs iespēja noklausīties lekcijas par finanšu plūsmu pašvaldībā, publicitātes nodrošināšanu, kā arī pašvaldību tiesībām, pienākumiem un problēmām nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanā. Jāatzīmē, ka, pabeidzot mācības, pagastu pārvaldnieki arī saņems apliecību par izglītības programmas apgūšanu.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0