Rēzeknes novadā sāksies orientēšanās seriāls “Ezerzeme”

Publicēts 05.04.2018

Orientēšanās klubs “Stiga” un Sporta klubs “Magnen”, sadarbībā ar Latvijas orientēšanās federāciju aicina Rēzeknes novada iedzīvotājus un visus ieinteresēto s piedalīties orientēšanās seriāla sacensībās. Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu, lietderīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku, sākot no 18.aprīļa, katru trešdienu Rēzeknes apkārtnē, notiks orientēšanās seriāls “Ezerzeme – 2018”. Pirmā kārta notiks Rēzeknes pilsētas centrā, Festivāla parkā.
Startēt var jebkurā laikā no plkst.16:30 līdz 18:30. Distanci dalībnieks izvēlas atbilstoši vecumam un sagatavotībai.
2018. gada sacensības norisināsies 11 posmos. Katras kārtas rezultāti tiks publicēti mājas lapā: http://okstiga.com/rezekne. Papildus informāciju var atrast Facebook lapa: OS EZERZEME

Capture_zerzeme

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0