Rēzeknes novadā saņemta kārtējā humānās palīdzības krava

Publicēts 12.12.2017

12. decembrī Rēzeknes novadā saņemta kārtējā humānās palīdzības krava no Somijas pilsētas Raseborgas. Kravu sarūpējuši Raseborgas luterāņu draudzes locekļi, kas vairāku mēnešu garumā vākuši mantas sūtīšanai uz Latviju. “Šī ir deviņpadsmitā reize, kad ierodamies Latvijā ar humāno palīdzību, mūsu sūtījumā ir apģērbs, higiēnas preces, bērnu rati un krēsliņi. Visas mantas ir tīras, labā stāvoklī, sarūpētas no sirds, mēs ļoti priecājamies, ka varam palīdzēt Latvijas iedzīvotājiem, kuriem tas nepieciešams”, stāsta Larss Ove Bakmans (Lars-Ove Backman).

Visas mantas nogādātas Lendžu pagastā, kur līdz sadalīšanai pa Rēzeknes novada pagastiem tiks uzglabātas bijušās skolas telpās. Mantas rūpīgi sašķirotas, norādot vecumu, dzimumu- atsevišķi vīriešu, sieviešu un bērnu apģērbi, apavi. Rēzeknes novada Sociālā dienesta vadītāja Silvija Strankale pastāstīja, ka  mantas tiks izdalītas novada iedzīvotājiem, kas nonākuši krīzes situācijā.

Diānas Seleckas teksts un foto

DSC_0327DSC_0356DSC_0355DSC_0339DSC_0330DSC_0329

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0