Rēzeknes novada sporta aktīvisti aicina piedalīties skrējienā par godu Latvijas simtgadei

Publicēts 27.12.2017

Iespējams, ka pirmais pasākums 2018. gadā par godu Latvijas Republikas simtgadei notiks tieši Rēzeknes novadā, un tas būs Rēzeknes novada sporta kluba “Magnen” organizētais skriešanas maratons 1. janvārī.

Visi skriešanas aktīvisti un aktīvā dzīvesveida atbalstītāji aicināti 1. janvārī neslinkot, bet gan skriet kopā ar sporta klubu “Magnen”. Sporta kluba “Magnen” vadītājs Edgars Kļaviņš aicina: “1. janvāra rītā aicinu nepalikt mājās, bet gan vienoties kopīgā skrējienā, lai uzsāktu Latvijas Republikas simtgades pasākumus. Mēs visi kopā gatavojamies noskriet 100 kilometrus, bet katrs pēc iespējām- spēcīgākie skrējēji veiks 20 km distanci, cits skries dažus simtus metru, bet to darīsim kopīgā pasākumā, veltot savu skrējienu Latvijas simtgadei.

Skriesim pa visiem Rēzeknes novada ceļiem, kuri ved uz Rēzeknes pilsētu. Sāksim skrējienu Maltā, Dricānos, Stolerovā un Ilzeskalnā, plānojot savu skrējienu tā, lai visi kopā ieskrietu Rēzeknē un satiktos Festivāla parkā pie centrālās egles pl.14.30.”

2017.gads sporta kluba ‘’Magnen” biedriem ir bijis pietiekami aktīvs – skrējēji piedalījās vairākos skrējienos Latvijas pilsētās un ārpus mūsu valsts robežām, veicot vairākus desmitus kilometru garas distances. Daži ir veikuši viena skrējiena laikā vairāk kā 100 km, daži sacensībās pavadījuši 24 stundas.

Papildus informācija par skrējēju 1. janvāra aktivitātēm un maršrutiem pieejama pie sporta kluba “Magnen” vadītāja Edgara Kļaviņa, pa tel. 29473484 vai e-pastu skmagnen@inbox.lv.

Informāciju sagatavojusi:

Diāna Selecka,

Rēzeknes novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību specialistes p.i.

Tel. 646 07198, 26531297

e-pasts diana.selecka@rezeknesnovads.lv

100

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0