Rēzeknes novada vidusskolu pašpārvalžu sadraudzības vakars “DrauguBols”

Publicēts 02.02.2016

22. janvāra vakarā Rēzeknes novada vidusskolēni tika aicināti uz jaunatklāto Maltas daudzfunkcionālo zāli, kurā norisinājās skolu sadraudzības vakars ar nosaukumu „Draugubols”, kura pamatā bija volejbola sacensības starp skolu komandām. Pasākuma mērķis bija jauniešu iepazīšanās un sadraudzēšanās savā starpā, sporta popularizēšana jaunatnes vidū, kā arī interesanta un lietderīga jauniešu brīvā laika pavadīšana. Pasākumu organizēja Maltas vidusskolas skolēnu pašpārvalde kopā ar Rēzeknes novada jaunatnes lietu speciālistu Jāni Šaudiņu.

Sacensībās piedalījās 9 jauktās komandas ar dalībniekiem no Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolas, Tiskādu vidusskolas, Dricānu vidusskolas, Kaunatas vidusskolas un Maltas vidusskolas. Jaukto komandu sacensībās pirmo vietu izcīnīja komanda „Pokemoni” (Normunds Litinskis, Marija Žuravļova, Rihards Antonovs, Daina Kudravska, Dmitrijs Tūlis, Laura Nizina), aiz sevis otrajā vietā atstājot komandu “Lāčuki” (Andris Bringuļs, Alīna Vlasova, Lauris Abajevs, Iveta Rupaine, Otomārs Kvitkovskis, Evija Laizāne). Godalgoto trešo vietu izcīnīja komanda “Persiki” (Anna Jakovļeva, Jevģēnijs Vlasovs, Eduards Dekterevs, Alīna Kalēja, Andrejs Jermaševičs, Paula Sanija Ogriņa). Vakara noslēgumā notika arī sadraudzības aktivitātes un spēles, kurās labprāt piedalījās ne tikai volejbola spēlētāji, bet arī līdzi atbraukušie līdzjutēji. Kopumā “Draugubols” atstāja lielisku iespaidu gan organizētājiem, gan dalībniekiem. Jaunieši ar nepacietību gaida nākamo sadraudzības pasākumu.

Vita Tarasika,
Maltas vidusskolas skolēnu pašpārvaldes pārstāve

IMG_5751 IMG_5822 IMG_5932 IMG_5998

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0