Rogovkas karaļvalsts pavasara balle

Publicēts 07.05.2019

27. aprīlī Nautrēnu pagasta kultūras namā jau piekto gadu pēc kārtas Rogovkas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs rīkoja Rēzeknes novada jauniešu sadraudzības pasākumu „Pavasara karnevāls”. Šogad vēlējāmies noorganizēt kaut ko ārpus ikgadējās rutīnas, tāpēc uz pavasara karnevāla idejas pamata izveidojām jaunu pasākumu, ko nosaucām – „Rogovkas karaļvalsts pavasara balle”.

Rogovkas karaļvalsts balli apmeklēt bija ieradušies jaunieši no dažādiem galmiem: Dricānu, Bērzgales, Ilzeskalna, Vērēmu un Rēzeknes.

Pavasara balle norisinājās divās daļās: „Galma balle” un „Kas notiek pēc pusnakts?”. Vakaru iesākām ar karalisko valsi. Maģiskajā dejā tika izdancināti visi viesi. Vakars turpinājās ar jautrām dejām, dažādām aktivitātēm un burvīgiem priekšnesumiem no viesu pagastiem. Arī šogad vakara gaitā, ejot cauri pārbaudījumiem, tika noskaidroti balles karalis un karaliene. Karalienes titulu ieguva jauniete no Rogovkas, bet par karali tika iecelts Dricānu jauniešu centra pārstāvis.

Balles otrā daļa tika atklāta ar hip-hop deju, ko izpildīja Rogovkas jaunieši. Siltā, draudzīgā gaisotnē, ar svētku torti un skaistiem mirkļiem, kas tika iemūžināti mūsu foto stūrītī, aizritēja vakars.

 

Saiva Karmena Maģiča,
Rogovkas jauniešu centra jauniete

Foto: Gita Šķestere

DSC_0707 DSC_0877 DSC_0986 DSC_1034 DSC_1046 DSC_1096 DSC_1138 DSC_1140 DSC_1154 DSC_1232

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0