Rudens svētki Nautrēnu vidusskolā

Publicēts 29.09.2015

Svinot rudens svētkus, Nautrēnu vidusskolā notika tradicionālais tirdziņš. Aktīvākie tirgotāji bija sākumskolas skolēni. 1. klases skolēniem tas bija jauns piedzīvojums, jo nācās iejusties tirgotāju lomā. Gan skolēnu vecāki, gan paši bērni bija parūpējušies par daudzveidīgu piedāvājumu. Tirgū varēja nopirkt saldumus, kurus bērni bija pagatavojuši paši (vai ar vecāku palīdzību) – vafeles, mafinus, pīrādziņus, gan veselīgus našķus, piemēram, pašu audzētus ābolus, bumbierus, purvā lasītas dzērvenes.

Kā tad tirgū bez izklaidēm, īstu tirgus atmosfēru radīja skolas folkloras kopa.

Rudens svētki nosvinēti godam!

Vita Sinkoveca
Nautrēnu vidusskolas direktores vietniece ārpusstundu darbā 

DSCF6819 (1077 x 807) rudens1 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0