Rudens ziedu izstāde Rikavā

Publicēts 10.09.2019

Pašā rudens ieskaņā Rikavas pagasta kultūras nams saviem apmeklētājiem dāvāja rudens ziedu izstādi, kurā varēja aplūkot daudz un dažādus ziedus. Rudens krāsu dažādība virmoja jau ienākot kultūras nama telpās. Asteres, samtenes, rudbekijas, mārtiņrozes, saulespuķes, cinijas un dažādas neparastas puķes ar savu smaržu un krāšņumu piepildīja telpu. Bet pāri visam, rudens ziedu karalienes – dālijas. Izstādē varēja aplūkot pavisam kopā 23 dažādu nokrāsu dāliju šķirnes, kas izaudzētas tepat Rikavā. Dālijas ir ļoti skaistas un krāšņas savā dažādībā, tās paver ļoti plašas variācijas iespējas ne vien krāsu, bet arī lieluma ziņā.

Piedalīties izstādē varēja jebkurš gribētājs, atnesot sava dārza krāšņākos ziedus.

Paldies ikvienam, kurš atnesa ziedus uz izstādi. Ziedi novītuši, izstāde beigusies, bet prieks sirdī ir palicis.

Baudīsim jauko rudeni un priecāsimies par to, kas zied mūsu dārzos.

 

Inese Vērdiņa,
Rikavas kultūras nama vadītāja

IMG_0795 IMG_0800IMG_0779

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0