Sākas Jaunatnes neformālo apmācību projekts „SoLis” Sakstagalā

Publicēts 11.07.2016

11. jūlijā Rēzeknes novada Sakstagala pagastā tika atklāts Jaunatnes neformālo apmācību projekts „SoLis”. Projekts ieguva Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes izsludinātā projektu konkursa finansējumu. Jauniešu neformālās apmācības turpināsies līdz 15. jūlijam.

Apmācību sākumā J .Klīdzēja pamatskolas direktore Silvija Freiberga atklāja apmācība kursu ar iedvesmojošiem vārdiem par jauniešu līderību un aktīvu līdzdalību. Kopīgi tikai veidots apmācības kursa nosaukums „SoLis”, veidoti simboliski jauniešu pirmie soļi uzņēmējdarbībā, izrunāti noteikumi, pārrunāta programma. Jaunieši ir enerģijas pilni un motivēti šīs nedēļas laikā iegūt jaunas zināšanas un lietderīgi pavadīt vasaras brīvo laiku.

Lielu paldies jāsaka Aktīvās sporta un tūrisma biedrībai „AZOTE” un Evitai Kubeckai, J.Klīdzēja pamatskolas pavārēm par garšīgajām pusdienām un Sakstagala pagasta pārvaldei par nodrošināto transportu visa apmācības kursa garumā.

Dace Deksne,
Sakstagala jaunatnes lietu speciāliste

DSC07442-01 DSC07415 DSC07418 DSC07426 DSC07431 DSC07435 DSC07436

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0