Sakstagala jauniešu iniciatīvu projekts „Iedejo savā stilā” veiksmīgi izskanējis

Publicēts 08.05.2015

2. maijā Sakstagala pagasta jaunieši ar Rēzeknes novada Izglītības pārvaldes finansiālu atbalstu organizēja iniciatīvu projektu „Iedejo savā stilā!”. Projekta mērķis bija iepazīstināt Sakstagala jauniešus ar mūsdienu dejām, veicināt viņu dejotprasmi, vēlmi dejot un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku. „Iedejo savā stilā” bija mūsdienu deju pasākums kopā ar horeogrāfi, deju studijas „Dynamic Hit” vadītāju Diānu Garanču. Diāna centās jauniešiem iemācīt pamata kustības, ritma izjūtu, stāju un koordināciju.

Mūsdienu deja ir efektīvs veids kā pilnvērtīgi attīstīt gan fiziskās prasmes, gan aktieriskās dotības, kas savukārt sekmē radošas personības attīstību. Projekts „Iedejo savā stilā” sniedza iespēju jauniešiem iepazīties ar mūsdienu dejām, aktīvi un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku, realizēt savas ieceres, iemācīties plānot, organizēt pasākumu un sadarboties ar kultūras namu un pagasta pārvaldi.

Paldies par atbalstu Sakstagala pagasta sabiedrisko aktivitāšu centra vadītājai Evitai Kubeckai, kā arī Sakstagala pagasta pārvaldei par līdzfinansējuma piešķiršanu šim projektam.

Projekta „Iedejo savā stilā” grupas dalībniece Dace Deksne

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0