Sakstagala sieviešu vokālā ansambļa piecu darbības gadu koncerts

24.10.2017

Kultūra

Piecus rudeņus, vasaras, pavasarus un ziemas Sakstagala pagasta pasākumi ir tikuši  pieskandināti ar Sakstagala pagasta sieviešu vokālā ansambļa dziesmām. 22. oktobrī Sakstagala pagasta zālē norisinājās koncerts „Rudens virpulis”, veltīts ansambļa piecu gadu jubilejai.
Ansamblis ir enerģijas pārpilns, ar labu humora izjūtu un māku priecāties. Tādēļ brīžos, kad sanākam kopā mēģinājumos vai svētkos, skan smiekli, birst asprātības un, protams, skan dziesmas!
Šo gadu laikā ir izdziedātas ne mazums dziesmu, tāpēc radās vēlēšanās atskatīties uz kopā pavadīto darbīgo laiku un sagatavot koncertu par prieku pašām sev un citiem.
Ansambļa koncertā "rudens virpulis" izskanēja dziesmas, kuras pašām dziedātājām ir sirdij vistuvākās, piem. E. Kalvānes un R. Kulamovas „Olūteņam”, A. Eriņa „Zemei un dziesmai”, R. Paula, V. Pūces, Z. Liepiņa dziesmas.
Muzikālu sveicienu sniedza draugi no Nagļiem – ansamblis „Trio Rondo” un viņu vadītāja Anita Mičule.
Apsveikt ansambļa meitenes bija ieradušies Sakstagala un Kantinieku pagastu pārvaldes, Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas, PII „Skudriņa”, muzeja „Kolnasāta pārstāvji”, kā arī lielākie draugi Sakstagala teātra draugu kopa un folkloras kopa „Kolnasāta”.
Koncerts patiešām izdevās, jo katra no dziedātājām šajā pasākumā bija ielikusi sirdi un dvēseli.
Ansambļa meitenes vēlas pateikt mīļu PALDIES savai vadītājai Aijai Cīrulei-Leidumai, savai Sakstagala pagasta pārvaldei - Olgai Muravjovai, Marijai Vasiļjevai, Ingai Kindzulei, jo viņu atbalstam un rūpēm ir ļoti liela nozīme.
Ansambļa vēlējums – „Lai visiem cilvēkiem šis rudens atnes prieku un laimi! Lai ikviens atrod laiku padziedāt kādu dziesmu!”
Sakstagala sieviešu vokālā ansambļa dalībniece Evita Kubecka
DSC_0019 DSC_0029 DSC_0031 DSC_0039 DSC_0042 DSC_0046 DSC_0067