Sieviešu dienas koncerts Čornajas tautas namā

Publicēts 11.03.2015

8. martā, uzreiz pēc Dukstigala draudzē notikušā dievkalpojuma, Čornajas tautas namā norisinājās Starptautiskai Sieviešu dienai veltīts koncerts. Šoreiz koncertu kuplināja viesi no Maltas: līnijdeju grupa “Pieneņpūka”, austrumu deju grupa “Šeherezada”, sieviešu kora “Madariņa”, soliste Marija Dudareva, sporta dejotāji Simona Skudra un Artēmijs Naglis, krievu dziesmu ansamblis “Kalinuška”, Mūzikas skolas 2. ģitārspēles klases skolnieks Raivis Anževs, daiļlasītāja Ramona Skudra, kā arī dziedātājs Aleksandrs Šibanovs, kurš izpildīja paša sacerētu dziesmu.

Uz svinīgo pasākumu ieradās gan veci, gan jauni – nenožēloja neviens, jo redzētais uzlādēja ar pozitīvu enerģiju turamākajai darba nedēļai.

Paldies par sadarbību Maltas kultūras nama vadītājai Elīnai Prusakai un visiem Maltas pašdarbniekiem!

Čornajas tautas nama vadītājs Jānis Aleksāns
Autora foto

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0