Skolotāju diena Kaunatā

Publicēts 13.10.2017

Kad kļavas paliek sarkanas un kalendārā atšķiram oktobri, ir klāt Skolotāju diena – diena, kad tiek veltīts laiks pedagogu godināšanai, kad skolēni paši uzņemas iniciatīvu visu organizēt. Kaunatas vidusskolā šo pasākumu vada skolēnu Dome un atbalsta Vecāku padome. Šogad Domes darba vadīšana tika uzticēta 12.a klases skolniecei Dainai Kudravskai.

Pasākumu ievadīja ar skolotāju svinīgu ienākšanu zālē aplausu pavadībā. Tad pēc skaistiem ievadvārdiem vadītāji Līna Šlapakova un Armands Prančs sarīkoja nelielu viktorīnu skolotājiem, liekot pēc apraksta atpazīt savus kolēģus. Skolotāji saņēma skolēnu pašdarinātas piemiņas balvu ar uzrakstu „Zvaigznes nav jāmeklē tālu” un ziedus no pārējiem skolēniem. Viktorīnas jautājumi bija interesanti, jo uzsvēra aspektu, kā skolēni redz savus skolotājus ikdienā. Tika godināti arī skolotāji, kas jau ir devušies pelnītā atpūtā. Kad visi skolotāji bija saņēmuši savas balvas, skolas saimi uzrunāja esošā direktore Alīna Gendele un līdzšinējā direktore Skaidrīte Ūzuliņa, vēlot radošus panākumus visiem skolotājiem un izturību. Skolotājus sveica arī Kaunatas pārvaldes vadītājs Sergejs Bašmakovs un Vecāku padomes vadītāja Aija Fernandes un vecāku pārstāve Anna Ruhmane. Bija sagatavots arī muzikāls sveiciens akordeona izpildījumā, ko sniedza 10.a klases skolēns Inguss Sutins, un deja 5.-6.klases meiteņu izpildījumā.

Kad skolotāji atstāja zāli, lai izbaudītu svētku sajūtu, uz mācību kabinetiem devās Domes pārstāvji un vecāko klašu skolēni, lai skaistajos svētkos novadītu stundas skolēniem. Kas zina, varbūt tieši šajā dienā kādu uzrunāja skolotāja profesija…

Pēc skolas pasākuma skolotāju godināšana turpinājās novada pasākumā Silmalā, kur no Kaunatas vidusskolas īpaši tika aicinātas skolotājas Ingrīda Ūzulāne un Regīna Katkovska, kā arī tenisa pulciņa vadītājs Dainis Čudars, kuri par radošu un aktīvu darbību skolā tika apbalvoti ar Pateicības Rakstiem.

Kaunatas vidusskolas skolotāja Ināra Paramonova

Foto-Vladimirs Likovs
DSC_0386-1 DSC_0389-1 DSC_0391-1 DSC_0392-1 DSC_0393-1 DSC_0397-1

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0