„Skonai” skanīgā vasaras nedēļa

Publicēts 19.08.2015

Nedēļa no 27.07.- 2.08. Rēzeknes novada vokālās studijas „Skonai” jauniešiem aizritēja priekpilniem vēja spārniem, jo jau trešo gadu mums tikai dāvāta iespēja visiem kopā darboties „Skonai” vasaras radošajā nedēļā lauku sētā „Jāņi” Rušonas ezera krastā. Svaigais meža gaiss, ezera maģija, saulrietu burvība un neizsakāmais kopā būšanas prieks lika nedēļai iespiesties atmiņā uz palikšanu.

Radošās nedēļas laikā, kā jau tas pienākas šādam pasākumam, ne tikai atpūtāmies, bet arī cītīgi darbojāmies. Aktivitāšu vadītāju G. Kuzminas un E. Juknas vadībā varējām sevi parādīt un pierādīt no dažādiem skatupunktiem – komponējot, veidojot horeogrāfiju, rakstot, gatavojot, sportojot, sacenšoties par erudītākā titulu, komunicējot gan ikdienā, gan caur dažādiem uzdevumiem. Par spīti lietainajām dienām, šī nedēļa tika pavadīta ar sauli sirdī. Devāmies arī nelielā izbraukumā, kurā viesojāmies pie amatniekiem un māksliniekiem Vēsmas un Aivara Ušpeļiem, kur ne tikai pavērtu muti vērojām keramikas tapšanas procesu, bet arī paši iemēģinājām spēkus veidošanā; tāpat uzkāpām arī Lielā Liepukalna skatu tornī, lai baudītu savas mīļās Latgales dāvāto pasakaino ainavu. Pēc kopā pavadītās radošās nedēļas jūtamies pilnveidojušies, guvuši jaunu pieredzi un iespaidus un noteikti kļuvuši laimīgāki. Radošās nedēļas laikā iepazināmies arī ar jaunu repertuāru, kas pārsteigumus klausītājiem sola nest rudenī.

Tāpat jāpiemin arī vēl kāds nedēļas laikā piedzīvots notikums un paveikts darbiņš- tapis videoklips dziesmai „Kod Tevis nav” (Guntras Kuzminas mūzika, Voldemāra Vogula vārdi), kas skatītāju vērtējumam tiks nodots koku lapām sārtojoties un rudens vējiem nākot. Varam vien pačukstēt, ka tas būs kaut kas īpaši skaists un apburošs. Liels paldies jāsaka Latgales entuziastu grupai „Biļdis” par idejām un darbu!

Mēs, „Skonai” jaunieši, esam laimīgi, ka mums ir dota šāda iespēja – būt kopā vasarā, radoši darboties un priecāties. Mīļu paldies sakām radošās nedēļas pedagogiem: vokālās studijas mākslinieciskajai vadītājai Guntrai Kuzminai, mūsu deju skolotājam Edgaram Juknam un radošās nedēļas vadītājam Jānim Mežinskim! Liels un patiesi sirsnīgs paldies sakāms arī Rēzeknes novada pašvaldībai, kuras atbalsts mums sniedz ne tikai šo priekpilno radošo vasaras nedēļu, bet arī ļauj piedalīties daudzos un dažādos pasākumos, veidot koncertus un darīt to, ko patiesi mīlam!

Rēzeknes novada vokālās studijas „Skonai” jaunieši

_MG_0703 IMG_0190 IMG_0238 IMG_0629 IMG_0681 _MG_0690

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0