“Skonai” uzvar finālā!

Publicēts 14.04.2014

Rēzeknes  novada vokālais ansamblis “Skonai” vokālās mūzikas konkursa “Balsis 2014” fināla sacensībās, kurās piedalījās spēcīgākie ansambļi no visas Latvijas, ieguva augstāko rezultātu. “Skonai” izpildīja G. Kuzminas tautasdziesmu apdares — latgaliešu tautasdziesmu “Gonu meita”, “Pyut, pyut viejeni” un G. Kuzminas oriģināldziesmu “Skani, debesteņ”.

Konkursa “Balsis” organizators ir Valsts izglītības satura centrs, tā mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu vokālo ansambļu kolektīvu radošo darbību, izaugsmi un attīstību, gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem 2015.gadā, padziļināt bērnu un jauniešu zināšanas par latviešu tautas dziesmām un sekmēt jauna, mākslinieciski augstvērtīga un radoša vokālo ansambļu repertuāra apguvi un paplašināšanu. Žūrijas vērtējumā priekšplānā tika izvirzīta a cappella dziedāšana, kā arī priekšnesuma mākslinieciskais un tehniskais sniegums, vokālā kultūra un stila izjūta.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0