Šogad skrējienā „Rāzna – Mākoņkalns” uzstādīts jauns trases rekords

Publicēts 17.05.2013

Sestdien, 11.maijā Mākoņkalna pagasta Lipušku ciemā pie Mākoņkalna pamatskolas jau trešo reizi tika dots starts masu skrējienam „Rāzna – Mākoņkalns 2013”. Skrējiena distance bija aptuveni 3,5 kilometrus gara, un tās finišs bija Mākoņkalna (Padebešu kalna) virsotnē, Volkenbergas pilsdrupās, tāpēc skrējienu īpaši aizraujošu padarīja tas, ka pēdējie 400 metri bija jāpieveic, skrienot stāvajā kalna virsotnē. Šoreiz skrējienā piedalījās aptuveni 200 sportisti – gan mazi un lieli, gan veci un jauni, gan ar draugiem, ģimenēm un kolēģiem, gan arī individuāli. Dalībnieki atzina, ka distance ar stāvajiem kalniem un nogāzēm, prasījusi daudz spēka, taču skriet, vērojot skaistās Rāznas Nacionālā parka ainavas, esot bijis ļoti interesanti.

Uzstādot jaunu trases rekordu – 14 minūtes un 25 sekundes, – pirmais finišu sasniedza Jānis Ļubka no Kārsavas novada, savukārt sieviešu konkurencē uzvarēja Iveta Malta no Viļāniem. Uzvarētāji katrs saņēma naudas podu 50 latu vērtībā. Pie naudas balvas 120 latu vērtībā, ko varēs izmantot sporta inventāra iegādei, tika arī Dricānu vidusskola, kas ar 44 skrējējiem nopelnīja kuplāk pārstāvētās skolas titulu. No 27 sportistiem pirmajā gadā līdz 200 dalībniekiem šogad – tā palielinājies skrējiena dalībnieku skaits trīs gadu laikā, un organizatori cer, ka nākamgad uzskriet Mākoņkalnā vēlēsies vēl vairāk azartisku un aktīvu cilvēku.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0