Sporta – dejošanas maratons Audriņu pamatskolā

Publicēts 24.02.2016

Skolā, kā arī jebkurā citā kolektīvā, mēdz sadzīvot cilvēki ar dažādām interesēm, vēlmēm, raksturiem. Viens no svarīgākajiem mērķiem ir atrast kaut ko kopīgu, apvienojošu.

Tāpēc kārtējā Audriņu pamatskolas skolēnu pašpārvaldes sēdē februārī tika meklētas atbildes uz svarīgu jautājumu – kā organizēt skolā pasākumu, kurš būtu jautrs, sportisks, muzikāls, bet tajā pašā laikā saliedējošs, piemērots gan skolas “mazuļiem” – pirmklasniekiem, gan skolas “večiem” – devītās klases skolēniem. Diskusijas bija ilgas. Beidzot sestās klases skolēns Vitālijs Bražats atrada lielisku problēmas risinājumu – novadīt skolā sporta – dejošanas maratonu.

19. februāris kļuva Audriņu pamatskolā par īstu notikumu. Skolēni, pedagogi pulcējās skolas aktu zāle uz populāru mūsdienās flash mob (angļu: flash mob ir cilvēku grupa, kas pēkšņi sanāk kopā publiskā vietā, īsu laika sprīdi veic neierastu darbību un pēc tam ātri izklīst. – wikipedia.lv) akciju “Sporta – dejošanas maratonu”.

Katra klase kopā ar klases audzinātāju sagatavoja sporta vingrojumu kompleksu mūzikas pavadījumā, nodemonstrēja to klātesošajiem, kuri atdarināja kustības.

Mūzika, sports, jautrs noskaņojums valdīja pasākuma gaitā. Cerēsim, ka akcija turpināsies un nākamajā mēnesī mēs vēl kuplākā pulkā satiksimies skolas aktu zālē, lai padejotu, pasportotu, pasmietos un padzītu prom drūmās domas un pavasara depresiju.

Skolēnu pašpārvaldes loceklis (atbildīgais par sporta pasākumiem)
Vitālijs Bražats

maratons_2016 WP_20160219_09_07_00_Pro WP_20160219_09_07_09_Pro

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0