Stiprākie un izveicīgākie sacenšas “Bākas Trako skrējienā”

Publicēts 14.06.2016
Trako skrējiena uzvarētājs - Jānis Ļubka

12. jūnija svētdienā, Ūdenstūrisma attīstības centrs “Bāka”, par spīti lietainajam un drēgnajam laikam pulcēja trakus un adrenalīna pilnus skrējējus un to atbalstītājus, pirmajā Rēzeknes novada stipro skrējienā “Bākys Trokīs”!

Atraktīvas izturības un spēka pārbaudes sacensībās brīvā dabā, skrējiena “trakumu” veidoja 16 dažāda veida dabisko un mākslīgo šķēršļu pārbaudījumi – Latgola ruļļavoj: siena ruļļu barjeras, Niedrings: niedru takas, Muote doba: purva brikšņu taka, Kurmuļa dzeive: tranšeju labirinti, Kuojis dag!: dūņu pilni ūdensšķēršļi un citi, kas tika izveidoti aptuveni 5,5 kilometru garā distancē apkārt ceturtajam Kvāpānu dīķim.

Stipro skrējiena individuālajā startā kopā piedalījās 12 dalībnieki, kur tika noskaidroti “Bākys Trokī” un “Bākys Trokuos”.

Vīriešu konkurencē piedalījās 9 dalībnieki, kur uzstādot trases labāko individuālo laiku un izcīnot Bākas “trakākā” skrējējā titulus ieguva Jānis Ļubka no Salnavas pagasta (21 min. 50 sek.), aiz sevis atstājot Jāni Bogdanu (21:58) un Aldi Bogdanu (23:46) no Ilzeskalna pagasta.

Sieviešu konkurencē piedalījās trīs skrējējas, kur Bākas “trakākās” skrējējas titulus izcīnīja Diāna Ķirsone no Rēzeknes (27 min. 34 sek.), aiz sevis aststājot Sintiju Lesnieci no Lazdukalna pagasta (34:05) un Lindu Pinteli no Rēzeknes (35:50).

Rēzeknes novada stipro skrējienā tika noskaidroti arī “Trokī četrinīki”, kurā savstarpēji sacenšoties 7 komandām, “trako četrinieku” komandas titulus izcīnīja “Probably the Best 4” komanda (Kaspars Valenieks, Monta Priedola, Agris Karlāns, Jurijs Skorodihins – rezultāts 28 min. 38 sek.), aiz sevis otrajā vietā atstājot “Iļžukolna jaunatņa” komandu (Elvita Kotāne, Ēriks Džuls, Ivars Bogdans, Aldis Bogdans – rezultāts 29 min. 2 sek.) un trešajā vietā “AK” komandu (Kristīne Gailuma, Kārlis Barkāns, Rinalds Boltāns, Arnolds Gailums – rezultāts 29 min. 22 sek.).

“Bākys Trokīs” stipro skrējiena komandu uzvarētāji balvās kopā ar medaļām un kausu saņēma arī ŪTAC “Bāka” dāvanu karti braucienam ar kuteri un tenisa korta īrei, savukārt, individuālajos startos uzvarētāji saņēma dāvanu kartes ar iespēju nakšņot “Bākas” Ūdens istabā. Otro un trešo vietu ieguvēji abos startos balvās saņēma apetītelīgas Z/S “Zvejnieki” kūpinātās karpas!

Stipro skrējiena “Bākys Trokīs” organizatori pateicas skrējiena atbalstītājiem: RSEZ SIA “VEREMS” un “RDK Service” par šķēršļu izveides materiāliem, Z/S “Zvejnieki” par garšīgajām zivju balvām, kā arī Ūdens tūrisma attīstības centra “Bāka” čaklajam kolektīvam, par ieguldīto darbu un palīdzību šķēršļu trases izveidē un skrējiena organizēšanā!

Atsevišķs paldies stipro skrējiena kuplajai brīvprātīgo komandai, kas kopā ar skrējējiem sacensību laikā cīnījās un pievarēja sliktos laikapstākļus!

Paldies arī visiem Rēzeknes novada stipro skrējiena “Bākys Trokīs” dalībniekiem un viņu atbalstītājiem, par uzdrīkstēšanos pārbaudīt savu “trakumu” un adrenalīna pilnajām emocijām!

Cik troks esi tu? Pārbaudīsim to nākamgad!

FOTOGALERIJA 

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0