Stoļerovas jauniešu iniciatīvas projekts “Spravnō svātdīņa” izskanējis

Publicēts 08.04.2015

Ar smaidu, degsmi un jaunām idejām pārpildīti, mēs, Stoļerovas jauniešu grupa (projekta vadītājs Edijs Tihonovs un līderi: Laura Gribuste, Lauris Ostrovskis, Sandis Nedušenko, Laura Nedušenko, Vadims Vasiļjevs, Diāna Mutule, Renāte Pavlova, Pāvels Zubkovs, Egons Ločmelis) ieskandinājām skaistākos pavasara saulgriežu svētkus – Lieldienas. Līdz ar pavasara un saules atnākšanu centāmies iedzīvināt tradīcijas gan sevī pašos, gan vietējo iedzīvotāju sirdīs. Notiekošā procesa kvalitatīvu rezultātu liecināja mūsu pašu sajūtas, jo, kad pats esi aktīvs, smaidīgs un radoši pārpildīts, tad arī citiem apkārt ir prieks un gandarījums. Mēs izdzīvojām un sapratām to, ka svētki sākas nevis ar to brīdi, kad viss ir sagatavots svinēšanai, bet līdz ar gatavošanos tiem. Mūsu ideju par projektu „Spravnō svātdīņa” palīdzēja īstenot Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkurss par finansējuma piešķiršanu jaunatnes iniciatīvu projektiem 2015. gadā.

Ar jautrām bērnu un pieaugušo stafetēm, dažādām radošajām darbnīcām: „Dāvanu kastīte Lieldienās”, „Dekupāža šķīvīšos”, „Olas dekors”, „Sejiņu apgleznošana”; „Laimes loterija”, olu ripināšanu, sportiskām sacensībām un saldo mielastu aizritēja pirmo Lieldienu pēcpusdiena. Savukārt vakara programma mums ļāva neformāli izpausties, atklāt katram savu talantu, pārliecināt sevi Lieldienu tradīciju pārzināšanā, ripinot un slēpjot olas, cīnoties olu kaujās un dāvinot tās, kā arī gatavot iemīļotu jauniešu maltīti – pankūkas ar laimes simboliņu. Esam gandarīti par paveikto, jo sapratām, ka komandā ir spēks. Pārliecinājāmies, ka varam droši paļauties cits uz citu, jo saliedētība mūs vienoja.

Būsim ļoti priecīgi un pateicīgi, ja stoļerovieši būs vairāk atvērtāki un turpmāk ņems aktīvu dalību pasākumos. Noteikti pieliksim visas pūles, lai turpinātu iesākto ideju īstenošanu un spēju tiekties pretī jauniem projektiem.

Paldies par sniegto atbalstu mūsu projekta īstenošanā padomdevējai un projekta konsultantei, Stoļerovas Saieta nama vadītājai Dzintrai Gribustei.

Grupas vārdā:
Projekta „Spravnō svātdīņa” vadītājs Edijs Tihonovs

Foto: Dz.Gribuste

Fotogalerija

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0