Strūžānos spēlēja gan volejbolu, gan strītbolu

Publicēts 29.08.2019

Augusta nogales brīvdienas Strūžānos tika pavadītas sportiskā gaisotnē. Tika rīkotas sacensības strītbolā un volejbolā.

Strītbola sacensībās piedalījās piecas komandas ar trim dalībniekiem katrā (vecums no 13 līdz 18 gadiem). Komandām bija izdomāti interesanti nosaukumi – „Hjūstonas Rockets”, “Bruklinas Nets”, “Šakāļi”, “Strūžāni” un “Daalas Maverciko”. Katra spēle ilga sešas minūtes un kopumā tika izspēlētas četrpadsmit spēles. Sacensības norisinājās strītbola laukumā pie Jaunstrūžānu pamatskolas sporta zāles.

Pēc punktu saskaitīšanas tika paziņoti uzvarētāji. Pirmo vietu izcīnīja komanda “Hjūstonas Rockets” (Kristaps Obermans, Artjoms Jeršovs, Jānis Dembovskis), otrajā vietā komanda “Strūžāni” (Ilvars Razgalis, Sergejs Gruznovs, Artis Gļauda), bet trešajā godalgotajā vietā komanda ”Bruklinas Nets” (Emīls Kapacis, Daniels Ceiruļs, Eduards Feklistovs). Uzvarētāji tika apbalvoti ar medaļām un diplomiem, saldas veicināšanas balvas saņēma arī pārējās divas komandas.

Sirsnīgs paldies komandām par aktīvu dalību un galvenajam tiesnesim Andrim Putrānam par taisnīgu spēļu tiesāšanu!

Savukārt, volejbola sacensībām (trīs pret trīs), kas notika pie Strūžānu ezera izveidotajā laukumā, pieteicās sešas komandas- “SK Spāks 1”, “SK Spāks 2”, “Stasiki”, “Azartnieki”, “Strūžāni” un “Strūžāni 2”. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, un tad jau spēļu laikā pamazām izvirzījās tās komandas, kas iekļuva pusfinālā, bet vēlāk mērojās spēkiem finālā. Četras garas stundas ļoti karstā augusta saulīte pārbaudīja spēlētāju izturību un pacietību.

Par trešo vietu cīnījās “Strūžāni 2” un “SK Spāks 1”. Strūžānieši tomēr piekāpās pretiniekiem, ļaujot “SK Spāks 1” (Aigars Kalniņš, Diāna Vasiļjeva, Gints Mičulis) izcīnīt trešo vietu. Ļoti spraiga izvērtās cīņa par pirmo vietu, kur “SK Spāks 2” un “Strūžāni” spēlēja punkts punktā, nekādi negribot padoties pretiniekam. Pirmajā setā uzvarēja “Strūžāni”, otrajā veiksmīgāki bija “SK Spāks2”, trešajā izšķirošajā setā ar pēdējiem spēkiem uzvaras laurus tomēr plūca komanda “Strūžāni” (Aldis Aleksejevs, Andris Putrāns, Kristaps Lizdiks), ieridojoties pirmajā vietā, bet otrajā atstājot “SK Spāks 2” (Modris Vasiļevskis, Sandis Lukašenko, Aleksandrs Zeltiņš).

Uzvarētājiem tika pasniegtas medaļas un diplomi, saldas veicināšanas balvas saņēma arī tās komandas, kuras šoreiz nekāpa uz goda pjedestāla. Tā kā diena bija ļoti silta un saulaina, tad sacensību dalībnieki vairākkārt atveldzējās peldoties Strūžānu ezerā, bet pēc apbalvošanas visi dalībnieki tika aicināti uz jauno lapeni ezera krastā, kur pavārs- entuziasts Edgars Kļaviņš cienāja ar soļanku, vārītu uz uguskura.

Mīlš paldies visiem sacensību dalībniekiem par spraigo cīņas garu spēlēs, par pozitīvismu, draudzību, saliedētību un uz tikšanos nākamajā sacensību etapā.

Leokādija Razgale,
Strūžānu kultūras nama vadītāja

Autores foto

IMG_20190816_145746IMG_20190825_150704 IMG_20190825_141155 IMG_20190825_113834 IMG_20190825_113543 IMG_20190825_110800 IMG_20190816_150022 IMG_20190816_150013

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0