Svinēsim Zvejniekdienas sporta svētkus Nagļos!

Publicēts 03.07.2017

8. jūlijā aicinām uz Nagļiem svinēt Zvejniekdienu un piedalīties sporta svētkos. Nāciet un brauciet kopā ar draugiem, ģimenēm, darba kolēģiem! Visu diennakti varēs ne tikai aktīvi sportot, bet arī jauki izklaidēties. Kā parasti, Zvejniekdiena pie mums ir bezmaksas pasākums, kurā, piedaloties dažādās sacensībās, var gūt daudz pozitīvu emociju un izcīnīt medaļas un balvas.

Svētku svinīga atklāšana plkst. 10.30 sporta laukumā kopā ar pūtēju orķestri “Dekšāres”. Rīta cēlienā no plkst. 6.00-10.20 pie ūdenskrātuves slūžām notiks dažādas sacensības: makšķerēšana, laivošana, izturības, veiklības un spēka pārbaude uz ūdens un ūdenī.

Plkst. 12.00 sāksies šī gada jaunums – velosacensības visām vecumu grupām. Dalībniekiem jāņem līdzi savs velosipēds.(skat. Velosacensību nolikumu).

Visas dienas garumā notiks sporta spēles, individuālie starti un dažādas atrakcijas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Būs sacensības gan sievietēm, gan vīriešiem atsevišķi, spēkavīru sacensības un roku laušanas sacensības.

Bērniem no 13.00 līdz 17.00 darbosies piepūšamās atrakcijas, paralēli notiks dažādas sacensības, būs iespēja trenēties uz līdzsvara lentas un gūt iemaņas “Dzeda trenažīrī”.

Vakara izklaides programmā plkst. 22:00 - jauks koncerts ar Nagļu TN kolektīvu piedalīšanos. Plkst 23:00 sāksies Zaļumballe ar grupu no Jelgavas “Tandēms trijatā”.

Zvejniekdienas sporta svētku nolikumu var izlasīt Rēzeknes novada mājas lapā www.rezeknesnovads.lv , https://www.facebook.com/nagli.lv/

Ja rodas citi jautājumi, droši sazinieties ar svētku organizatori Inesi (28342286)

Inese Benjava 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0