Tikšanās ar Latvijas Robežsardzes pārstāvjiem Audriņu pamatskolā

22.11.2017

Izglītība

Novembris – Latvijas mēnesis. Audriņu pamatskolā notiek dažādi valsts godināšanas pasākumi - viktorīnas, izstādes, ekskursijas, koncerti. Ar lielu nepacietību mūsu skolēni sagaidīja īpašus viesus, ilggadējus draugus - Latvijas Valsts Robežsardzes Ludzas pārvaldes pārstāvjus.
16. novembra skolas rīts sākās ar izglītojošo sarunu ar majori Ināru Poikāni, kura iepazīstināja mūsu bērnus ar robežsarga profesiju, pienākumiem un grūto ikdienas darbu. Skolēni ar lielu interesi pētīja dienesta aprīkojumu, pielaikoja smago bruņu vesti, pārbaudīja praksē īsto metālmeklētāju un roku dzelžus.
Skolas sporta laukumā visiem interesentiem tika piedāvāta lieliska iespēja tikties ar robežsargiem kinologiem un viņu audzēkņiem - dienesta suņiem. Suņi meistarīgi demonstrēja savas iemaņas pārkāpēju aizturēšanā, bīstamo vielu meklēšanā un citus trikus.
Bērniem patika arī iespēja pavizināties ar kvadricikliem.
Lielu paldies sakām Ludzas pārvaldes priekšniekam Ivaram Ruskulim par sniegto atbalstu mūsu jaunās paaudzes patriotiskās audzināšanas veicināšanā un pašapziņas stiprināšanā. Tikšanās ar šiem cildenās profesijas pārstāvjiem iedvesmoja mūsu skolēnus uzlabot savas sekmes mācībās, sportā, lai tuvākajā nākotnē arī apgūtu šo profesiju.
Sirsnīgi sveicam visus Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas svētkos! Veselību, izturību, panākumus!
Audriņu pamatskolas skolotāja Oksana Brokāne
IMG_4974 CaptureIMG_5022Capture1Capture3Capture2