Tiskādu bērnunama audzēkņi piedalās projektā “Talants – kurss”

Publicēts 04.02.2015

Sadarbībā ar centru ”Sirota.lv”, Tiskādu bērnunama pusaudži piedalījās projektā ”Talants – kurss”. Mūsu bērniem tika piedāvāta lieliska iespēja gan iegūt jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas, pārbaudīt savu zināšanu līmeni, gan arī atpūsties brīvā, nepiespiestā atmosfērā un gan apmeklēt interesantākās vietas Rīgā un Jūrmalā. Telpas nodarbībām un naktsmieram laipni piedāvāja Bulduru Dārzkopības vidusskolas administrācija.

Šajā projektā ir ietvertas daudzas interesantas tēmas: biznesa pamati, ētikas un kultūras pamati, veselīga dzīvesveida pamati, profesionālā orientācija. Pēc nodarbībām bija lieliska kultūras programma. Pirmajā dienā bija vakariņas draugu lokā, to laikā risinājās interesanti konkursi, izrādes, kur bērni varēja iepazīties savā starpā, kopīgi padziedāt un vienkārši atpūsties.

Otrajā dienā bērni apmeklēja Rīgas Zoodārzu, kura iemītniekus varēja ne tikai apskatīt, bet arī pacienāt ar dārzeņiem. Zoodārzs ziemā izskatās pasakaini: gluži kā pasakā ”Divpadsmit mēneši” visi bērni sēdējā pie ugunskura un cepa desiņas. Blakus uzklāja galdu, kur bija Cido karstais dzēriens un ceptas desiņas.

Trešajā dienā bērni baudīja lielisko iespēju paslidot Lido slidotavā. Paldies visiem, kuri organizēja šo projektu mūsu bērniem.

 

Larisa Franckeviča
Tiskādu bērnunama direktora vietniece

DSC_0146 DSC_0212 DSC_0251 DSC_0290

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0