Tiskādu vidusskola saņem dāvanu – 3D printeri

03.01.2017

Izglītība

Ziemassvētku laiks ir brīnumiem pilns. Tas ir laiks, kad piepildās sapņi un cerības. Šāds brīnums notika arī Tiskādu vidusskolā, un mēs tagad zinām, ka tā mēdz gadīties ne tikai pasakās. Pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības deputātei Natālijai Stafeckai, viņas sadarbībai ar Rīgas lietišķo sieviešu klubu „Mentori” un tās dibinātājam Irīnu Pētersoni un Valentīnu Seņkovu, 2016. gada 28. decembrī Rīgas pilsētas un Kuģniecības muzeja labdarības pasākuma laikā Tiskādu vidusskolas skolēniem tika uzdāvināts 3D printeris ar tā uzpildīšanas piederumiem.
Jāatzīmē, ka mūsu skolēni labprāt apmeklē skolas interešu izglītības pulciņus un jau vairākus gadus iesaistās Rēzeknes Tehnoloģijas akadēmijas tehniskās jaunrades programmās. Skolēniem ir liela interese par tehnisko modelēšanu. Saņemot tādu dāvanu kā 3D printeri, skolēniem un skolotājiem pavērās jaunas iespējas attīstīties un motivācija paaugstināt un pilnveidot savas zināšanas un prasmes jaunāko tehnoloģiju lietošanā. 3D printera lietošanas bezmaksas 100 stundu kursus Tiskādu vidusskolas pedagogiem jau janvārī solīja organizēt firmas SIA Baltic 3D Printers&Services pārstāve. Cerams, ka pavisam drīz skolēni iemācīsies un spēs ar šo moderno printeri radīt savus priekšmetus, bet nākotnē daudzi no viņiem savu profesiju saistīs ar inženiertehnoloģijām.
Sirsnīgs paldies par atbalstu un sirds siltumu Rēzeknes novada pašvaldības deputātei Natālijai Stafeckai, labdarības pasākuma organizatorei Irīnai Pētersonei, 3D printera iegādes sponsoriem – SMW Enginering, LNK Charity, Silmalas pagasta pārvaldei par transporta piešķiršanu braucienam uz Rīgu, visiem, kuri piedalījās Ziemassvētku labdarības izsolē un ziedoja līdzekļus 3D printera iegādei Tiskādu vidusskolas bērniem.
Lai Jaunajā gadā veselība, mīlestība, ieceru un sapņu piepildījums!
Tiskādu vidusskolas direktore Olga Miseviča
PC281424 PC281437